Novinky

Amtest Slovakia s.r.o.

Je súčasťou skupiny Amtest Group, ktorá v roku 2023 oslávila 50-te výročie od svojho založenia. Spoločnosť sa od svojho založenia venuje predaju a servisu zariadení v oblasti výroby elektroniky a polovodičov v celom regióne strednej Európy.

Firma Amtest Slovakia s.r.o. sa zaoberá predajom, servisom a školeniami v oblasti technologie povrchovej montáže (SMT) ‐ printre, osadzovacie ay, pretavovacie "reflow" pece, selektívne lakovacie ay, aické dispenzéry, aické optické inšpekcie, dopravníky a aizačné prvky, BGA/SMT opravárenské stanice dosiek plošných spojov, spotrebné materiály a pod.

Naši technici sú školení priamo u výrobcov vo výrobných závodoch v zahraničí. Jednou z našich predností sú exkluzivne distribútorské zmluvy u väčšiny zastupovaných výrobcov na našom území. Medzi našimi významnými zákazníkmi sú v Slovenskej republike jednak nadnárodné elektrotechnické spoločnosti s nepretržitou prevádzkou, ako aj domáce Slovenské firmy s veľkým dôrazom na flexibilitu. V prípade Vášho záujmu sme schopní zabezpečiť návštevu referenčnej inštalácie.

Skupina Amtest Group je najrýchlejšie sa rozvíjajúcim distribútorom v strednej a východnej Európe s personálom a kanceláriami pokrývajúcimi naše domáce územia Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Slovenská republika, Bulharsko, Srbsko a Slovinsko.

Dodávatelia

nordson asymtek
nordson select
nordson dima
asscon
osai
ese
hanwha
universal instruments
heller
cyberoptics
smt
autotronik
franka emika
cab
ebso
kester
humiseal
microcare
r2r
jbc
r2r
jbc

VYBERÁME Z PONUKY PRODUKTOV

Heller Industries

Osvedčené robustné a zároveň flexibilné konvekčné pretavovacie in-line pece vhodné pre bezolovnaté spájkovanie s dusíkovou aj vzduchovou atmosférou.

HANWHA PRECISION MACHINERY

In-Line zariadenia na osadzovanie dosiek plošných spojov v elektronickom, automobilovom priemysle.

Nordson SELECT

Nordson SELECT - selektívne spájkovacie systémy - široké spektrum riešení, vrátane samostatne stojacich, in-line a multi-station vysokovýkonných spájkovacích systémov.

© 2004–2024 AMTEST Slovakia, s.r.o., web: fg Ateliér